Ballina Etiketimet Akullin

Etiketim: akullin

Inate të vjetra! Rita Ora thyen akullin, Dua Lipa e injoron

0
Të gjithë e dimë që mes Dua Lipës dhe Rita Orës ekziston një rivalitet i heshtur. Vajzat nuk flasin me njëra-tjetrën dhe shkak për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24