Ballina Etiketimet Akull

Etiketim: Akull

10 Kafshe te Gjetura te Ngrira ne Akull !

0
10 Kafshe te Gjetura te Ngrira ne Akull !

Sekreti për dhëmbë akull të bardhë është një banane larg!

0
Herën tjetër që do të konsumoni banane, mos bëni gabim ta hidhni lëkurën në plehra. Nëse nuk e kishit dëgjuar, lëkura e saj mund...

A është e dëmshme të përtypësh akull?

0
Disa njerëz e pinë kafenë e tyre në mëngjes të ftohtë, disa të tjerë preferojnë një pije me akull…Ne nuk e dimë në cilën...

Shtatë efekte negative që i ndodhin trupit tuaj kur pini ujë...

0
Jemi zyrtarisht në verë dhe një gotë ujë i ftohtë me akull është alternativa më e mirë për të “shuar” të nxehtin këtyre ditëve Por,...

Shtatë efekte negative që i ndodhin trupit tuaj kur pini ujë...

0
Jemi zyrtarisht në verë dhe një gotë ujë i ftohtë me akull është alternativa më e mirë për të “shuar” të nxehtin e këtyre...

Mos e bëni kurrë këtë gabim/ Kjo është arsyeja përse nuk...

0
Kudo që të ndodhin, në kuzhinë, zyrë apo në plazh, të djegurat shoqërohen gjithnjë me dhimbje dhe lot. Në fakt, studimet tregojnë se të djegurat...

Publikohet me videoklip kënga e shumëpritur “Akull” nga Capital T

0
Capital T ka publikuar në YouTube këngën e tij të re. Capital T ashtu siç u premtoi fansave, lansoi këngën e tij më të re...

Capital T reagon për këngën “Akull”, që ia nxorën ilegalisht

0
Capital T ditë më parë kishte paralajmëruar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Akull” dhe këngëtari përmes një postimi ka thënë se kënga do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24