Ballina Etiketimet Aktronte

Etiketim: aktronte

Bomba e pashpërthyer ndërpret xhirimet e filmit ku po aktronte Angelina...

0
Angelina Jolie dhe bashkëpunëtori i saj Richard Madden, u detyruan ditë më parë të ndalojnë xhirimet e ”The Eternal”. Kjo pasi raportohet se u gjet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24