Ballina Etiketimet Aktrimin

Etiketim: aktrimin

‘Hyrrem’ lë aktrimin dhe i futet biznesit, ja çfarë dyqani ka...

0
Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial historik i cili...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24