Ballina Etiketimet Aktorit

Etiketim: aktorit

Avokatët e Johnny Depp thonë se vendimi i gjykatës në favor të aktorit nuk është pengesë për vikt…

Avokatët e Johnny Depp thonë se vendimi i gjykatës në favor...

0
Avokatët e Johnny Depp, Camille Vasquez dhe Benjamin Chew thonë se fitorja ligjore e fundit e aktorit kundër ish-gruas Amber Heard nuk ka ndikim...

80-vjetori i aktorit, Meta: Për Reshat Arbanën do të ketë vetëm...

0
Me rastin e 80-vjetorit të lindjes së aktorit të mirënjohur Reshat Arbana, nuk mund të mungonte as urimi i presidentit të Republikës Ilir Meta. Përmes...

Ndarja nga jeta e aktorit Fuat Boci, Meta: Stigmatizoi me talent...

0
Mbi lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta në moshën 89-vjeçare të aktorit Fuat Boci ka reaguar Presidenti i Republikës, Ilir Meta. “Me hidhërim mësova...

Gjyqi i Depp/ Dalin fotot e fytyrës me shenja të aktorit...

0
Personeli i sigurisë së yllit të Hollywood, Johnny Depp, dëshmoi sot në gjyq me foto të plagëve të aktorit, të shkaktuara nga sulmet e...

Bashkëshortja e Will Smithit, ia thotë në sy aktorit që e...

0
Jada Pinkett Smith dhe Will Smith kurrë nuk menduan se do të ribashkoheshin. Por çifti u mblodhën për një edicion special të së premtes në...

Nëna e Liam Neeson ndërron jetë një ditë para ditëlindjes së...

0
Nëna e Liam Neeson ka vdekur në moshën 94-vjeçare, një ditë para se aktori të mbushte 68-vjeç. Nëna e Neeson, Kitty ka vdekur të shtunën...

Menaxheri i Paul Walker padit kompaninë e tij të huasë për...

0
Menaxheri i Paul Walker ngriti një proces gjyqësor të premten duke pretenduar se atij nuk i është paguar komisioni i tij prej 5% për fitimet e...

Mësohet arsyeja e vdekjes së aktorit të ‘Twilight’

0
Ylli i ‘Twilight’ dhe e dashura e tij kanë vdekur në muajin maj. Ylli i Twilight Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij vdiqën...

Arbenita Ismajli qenka fanse “e çmendur” e aktorit shqiptar

0
Arbenita është fanse e aktorit shqiptar. Modelja Arbenita Ismajli është bërë tashmë shumë e njohur për publikun. Akoma më e njohur u bë kur u lidh...

“Injorant, budalla”, sherr në emision mes Arjan Çanit dhe aktorit Imami

0
Gazetari Arian Çani dhe aktori Artan Imami janë përplasur ashpër me njëri-tjetrin. Të ftuar në emisionin “Open”, teksa po diskutonin në lidhje me Teatrin Kombëtar,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24