Ballina Etiketimet Aktor

Etiketim: aktor

Një nga aktorët me fitimet më të larta në botë – sa është pasuria neto e Tom Cruise?

Një nga aktorët me fitimet më të larta në botë –...

0
Me më shumë se tre dekada të lidhur me Hollywoodin, Tom Cruise, është një nga aktorët me fitimet më të larta në botë.Falë pjesëmarrjes...
Arbnora Ademaj thotë se nuk u josh nga aktorët turq: Zemrën e kam në Kosovë

Arbnora Ademaj thotë se nuk u josh nga aktorët turq: Zemrën...

0
Bukuroshja e njohur shqiptare, Arbnora Ademaj, ka tash e sa kohë që është bërë pjesë e kinematografisë turke.Ajo ka fituar disa role në filma...

Jep dorëheqjen prefekti i qarkut Lezhë: Do vijoj të jem aktor...

0
Gjokë Jaku ka dhënë dorëheqjen nga posti i prefektit të qarkut Lezhë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë zyrtari me anë të një...
Aktorët Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen në përkrahje të Chris Rock

Aktorët Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen në përkrahje të Chris...

0
Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen nuk e kanë fshehur përkrahjen e tyre pas incidentit të ndodhur në "Oscars 2022" midis Will Smith dhe...

“O piktor, o aktor, o manipulator.”/ Kryemadhi i reagon ashpër Ramës

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim  Monika Kryemadhi ka deklaruar se kriza në Shqipëri nuk varet aspak nga lufta në Ukrainë, por nga lufta...

Cakaj: Lamtumirë Maestro!

0
Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj  përmes një postimi në rrjetin social facebook ka shprehur ngushëllime me rastin e vdekjes së aktorit të madh...

‘Rejan’në lidhje me këtë aktor të njohur

0
Ebru Sahin është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera turke. Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e njohur jo vetëm...

John Legend burri më seksi i botës? ?? Plas sherri nëpër...

0
Në fakt, nuk kanë qenë të pakta gratë dhe vajzat që kur kanë parë se kush u shpall mashkulli më seksi i botës, reaguan...

Është shumë vite më i ri se ajo, ky aktor i...

0
Dolunay Soysert është një aktore shumë e njohur e kinematografisë turke. Me rolet e saj të shumta arriti të bëhet tejet e pëlqyer si në...

Humbi fansa kur u fut në politikë, Jul Deda: Pyes palën...

0
Artistët shqiptarë që kaluan nga arti në politikë është diskutuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Një ndër artistët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24