Ballina Etiketimet Aktivizojë

Etiketim: aktivizojë

I vetmi ushtrim që do ta aktivizojë çdo muskul në trup:...

0
Teknika “Burpees” përbëhet nga kërcimi, qëndrimi galiç dhe pompat, të cilat në mënyrë alternative zëvendësohen duke garantuar humbje të shpejtë të peshës trupore dhe...

Tërmeti në Shqipëri, reagon Hahn: BE të aktivizojë mbrojtjen civile –...

0
Tërmeti i rëndë që ra në Shqipëri në orën 16:05 të ditës së djeshme, 21 shtator, ka sjellë edhe reagimin e komisionerit të Zgjerimit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24