Ballina Etiketimet Aktivitetit

Etiketim: aktivitetit

Siguria në plazh/ 700 mijë lekë gjobë deri në mbyllje të...

0
Gjobë 700 mijë lekë dhe, në rast përsëritjeje, masave do t’iu shtohet edhe mbyllja e veprimtarisë nga inspektoratet përgjegjëse, duke synuar kështu të mbrohet...

Masat/ 700 mijë lekë gjobë deri në mbyllje të aktivitetit në...

0
Zv.ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Mira Rakacolli u shpreh sot se miratimi i Aktit Normativ për marrjen e masave të përkohshme për mbështetjen...

​Lista e rreziqeve nga koronavirusi sipas aktivitetit

0
Ekspertët e shëndetit publik kanë përpiluar një listë të aktiviteteve të ndryshme sipas rreziqeve të infeksionit të mundshëm. Pesë faktorë u morën në konsideratë në...

‘I druhem aktivitetit paralel’ Ekspertët dyshues për legalizimin e kanabisit në...

0
Deklarimi i kryeministrit Edi Rama se qeveria është duke përgatitur një ligj të konsultuar me ekspertë ndërkombëtar, për te lejuar kultivimin e kanabisit për...

OBSH: Mungesë e madhe e aktivitetit fizik te fëmijët

0
Katër në pesë fëmijë të moshës 11 deri në 17 vjeç nuk bëjnë ushtrime të mjaftueshme fizike, nxjerr në pah studimi i parë i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24