Ballina Etiketimet Aktiviteteve

Etiketim: aktiviteteve

​Policia përmes aktiviteteve shënon javën kombëtare për sigurinë rrugore

0
Drejtori i Departamentit Koordinues i Këshillit për Siguri në Komunikacionin Rrugor i MMPHI-së, Nezir Gashi, ka treguar për çfarë aktiviteti bëhet fjalë në javën...

MKRS dhe MSh takohen sot, bisedohet për fatin e aktiviteteve sportive

0
Pandemia e Covid-19 së fundi po shënon rritje të madhe në Kosovë, ku numri i të prekurëve dita-ditës po shtohet me intesitet të jashtëzakonshëm. Vetëm...

Përmes aktiviteteve mund të mësoni fëmijët të ushqehen shëndetshëm

0
Nëse pyetet çdo prind për top telashet me fëmijët, ushqimin e shëndetshëm shumica prej tyre do e listojnë të parin. Përderisa fëmijët janë në shtëpi...

Përmes aktiviteteve mund të mësoni fëmijët të ushqehen shëndetshëm

0
Nëse pyetet çdo prind për top telashet me fëmijët, ushqimin e shëndetshëm shumica prej tyre do e listojnë të parin. Përderisa fëmijët janë në shtëpi...

Haliti: Shpresojmë që fillimi i qershorit do të jetë edhe fillimi...

0
Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Notit të Kosovës, ankohet, sepse këto ditë mungojnë edhe përgatitjet por në anën tjetër shpreson se në fillim...

KOK mbajti mbledhjen online me federatat sportive, disa federata shprehen të...

0
Drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, presidenti Besim Hasani dhe sekretari i përgjithshën, Shasivar Haxhijaj, kanë mbajtur sot takimin online me drejtuesit e lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24