Ballina Etiketimet Aktivitetet

Etiketim: aktivitetet

​Më 26 prill hapet aplikimi për subvencione për kulturat dhe aktivitetet...

0
Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka njoftuar se më 26 prill të këtij viti do të hap periudhën e aplikimit për pagesa...

Vitia përmbyll aktivitetet mjedisore me rastin e Ditës së Tokës

0
Aksioni 22 ditor i pastrimit të komunës së Vitisë me moton: "Pastro dhe ruaj", që është zhvilluar në mbarë territorin e kësaj komune është...

Ngjarjet dhe aktivitetet e paralajmëruara për sot, takime liderësh e diskutim...

0
Për sot janë paralajmëruar gjashtë ngjarje dhe aktivitete të cilat do të zhvillohen gjatë ditës në Kosovë. Më kryesoret janë takimi i presidentit Hashim...

Kur do të rifillojnë aktivitetet sportive? Dumoshi takon përfaqësuesit e fitneseve...

0
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, priti në takim drejtuesit e Federatës të Bodybuildingut dhe Fitnesit të Kosovës dhe Përfaqësuesit e Palestrave...

Hyn në fuqi ligji “Për aktivitetet detare”, Rama: I hap rrugë...

0
Prej ditës së djeshme ka hyrë në fuqi ligji “Për aktivitetet detare”, lajm ky i bërë me dijeni nga kryeministri Rama. Rama u shpreh se...

Aktivitetet në natyrë më të preferuarat për të rinjtë në këtë...

0
Pandemia Covid-19 dhe masat e ndërrmara për të ndaluar shpërndarjen e virusit kanë bërë që shumë të rinjë të ndryshojnë pikpamje në lidhje me...

Sportet ujore edhe në liqen/ Aktivitetet që i presin pushuesit këtë...

0
Pushuesit dhe turistët, që zgjedhin Pogradecin për të kaluar pushimet, do të kenë një mundësi më shumë për turizëm. Në ujërat e liqenit...

Epidemiologët dhe ekspertët tregojnë se sa të rrezikshme janë 10 aktivitetet...

0
Shumica e botës, përfshirë Kosovën, kanë filluar të kthehen në stilet e jetës më normale pas bllokimeve si pasojë e coronavirusit. Por cilat aktivitete...

Veliaj i fshihet medias: Aktivitetet e tij gjithmonë me regjistrim, shmang...

0
Kryebashkiaku i Tiranës edhe një herë ka treguar se e ka frikë median. Madje dhe në inaugurimin e sallës 'Avni Mula' ka vendosur të...

Meta kthen në Kuvend ligjin “Për aktivitetet e turizmit detar”

0
Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend ligjin  “Për aktivitetet e turizmit detar”,për rishqyrtim. Sipas presidencës ligji nr. 43/2020 “Për aktivitetet e turizmit detar”, pavarësisht objektivave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24