Ballina Etiketimet Aktivitete kriminale

Etiketim: Aktivitete kriminale

Droga ‘Bonsai’ hyn në Shqipëri, eksperti: Është shumë e rrezikshme

0
Eksperti i kriminalistikës dhe sigurisë, Fatjon Softa thotë se kultivimi i kanabisit në ambiente të mbyllura kryhet gjatë gjithë vitit, ndryshe nga se ndodh...

I dënuar me 17 vite burg, biznesmeni italian Becchetti ankimon vendimin...

0
Sipërmarrësin italian Francesco Becchetti, i dënuar me 17 vite burg për pastrim parash, evazion, vjedhje me atë të shpërdorimit të detyrës dhe falsifikimi të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24