Ballina Etiketimet Aktivitet

Etiketim: aktivitet

Fshehje të ardhurash për vite me radhë, SPAK përfundon hetimet dhe...

0
SPAK ka përfunduar hetimet për Aridan Hajdarin dhe kërkon gjykimin e tij për fshehje të të ardhurave nga avokatia si dhe refuzimin e deklarimit...

Goxha guxim! Në fund te shtatzanisë, Olta Gixhari bën këtë aktivitet...

0
Është në periudhën e fundit të shtatzanisë, por kjo nuk e ka penguar Olta Gixharin të bëjë gjëra që i pëlqejnë, duke përfshirë këtu...

Manastirliu: Aktivitet që do jenë të mbyllura pas heqjes së gjendjes...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu thotë se, heqja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk do të thotë se gjendja e pandemisë ka kaluar, pasi...

Shqiptarët, më dembelët e Europës, 80% nuk bëjnë asnjë aktivitet fizik....

0
Vrapi, ecja në natyre apo ushtrime të tjera fizike që shtojnë aktivitetin e frymëmarrjes dhe ritmin e zemër janë një sport i papreferuar për...

Ky shpjegim do t’ju bindë të mos grimoheni më kurrë në...

0
Nuk jeni as të parat as të vetmet që ju pëlqen të grimoheni në palestër. Fundja, të gjithë duam të dukemi bukur, pavarësisht vendit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24