Ballina Etiketimet Aktivë

Etiketim: aktivë

54 raste aktive me koronavirus në Kosovë

0
Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.829.608 doza të vaksinës.Deri më sot 823.310 qytetarë janë vaksinuar me dozën...

​59 raste aktive me COVID

0
Aktualisht janë 59 raste aktive me COVID-19 në vendin tonë.Në 24-orët e fundit janë shënuar katër raste të reja me koronavirus, dhe nuk ka...

​64 raste aktive me COVID-19

0
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.829.405 doza...

56 raste aktive me COVID në Kosovë

0
Në Kosovë aktualisht janë 56 raste aktive me COVID-19.Gjatë 24 orëve të kaluara janë shënuar edhe nëntë raste pozitive, ndërkaq nuk është raportuar për...

307 raste aktive me COVID-19 në Shqipëri

0
Në Shqipëri janë gjithsej 307 raste aktive me COVID-19.Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 53 raste të reja me këtë virus.Gjithashtu, janë shëruar...

​Rritje e lehtë e rasteve aktive me COVID

0
Aktualisht janë 65 raste aktive me COVID-19.Në 24-orët e janë shënuar 14 raste të reja me koronavirus, dhe nuk ka pasur asnjë të vdekur...

138 raste aktive me Covid-19

0
Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive me coronavirus...

230 raste aktive me koronavirus në Kosovë

0
Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive me coronavirus...

339 raste aktive me COVID-19

0
Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 339 raste.Mirëpo, që nga shfaqja e pandemisë numri i të prekurve ka arritur në 228,818.Në njoftimin e Ministrisë së...

351 raste aktive me coronavirus në Kosovë

0
Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive me coronavirus...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24