Ballina Etiketimet Aktiv

Etiketim: aktiv

“Unë strehoja në shtëpi dy komunistë aktivë.”- Zbulohet dokumenti! Si u...

0
Të zhdukur: Maliq Bushati, Patër Anton Harapi, Lef Nosi - të akuzuar si tri kokat e tradhtisë. Patër Anton Harapi, Lef Nosi Deklarata e...

Fëmijët që janë fizikisht aktiv janë më të zgjuar

0
Fëmijët të cilët janë aktivë fizikisht kanë një performancë më të mirë në shkollë, sipas hulumtuesve spanjollë të cilët besojnë se kanë zbuluar këtë...

Prej katër ditësh aktiv, zjarri përparon nga Lezhë në Mirditë, situata...

0
Zjarri i rënë që prej ditës së hënë në pyjet e njësisë administrative të Zejmenit në Lezhë ka kaluar në territorin e bashkisë Mirditë....

Vigan Shaqiri: ‘Bota sot’, gazeta më e madhe shqiptare! Kemajl Goca...

0
Vigan Shaqiri së bashku me babain e tij, Qerimin, janë trajnerë në klubin e futbollit Vizioni në konkurrencën e femrave dhe për të gjitha...

Shpërthen vullkani më aktiv i Indonezisë, duke hedhur hirin vullkanik 1,000...

0
Një vullkan në Indonezi shpërtheu të dielën në mëngjes, duke dërguar në ajër shtëllungat e hirit deri në 1.000 metra, thanë zyrtarët. Mali Merapi shpërtheu...

S4MM tregon arsyen pse nuk ka ishte aktiv gjatë këtyre muajve

0
S4MM i ka munguar skenës për tash e një kohë. S4MM ka muaj që nuk sjellë e paralajmëruar ndonjë projekt të ri, por ky pushim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24