Ballina Etiketimet Aktgjykim

Etiketim: aktgjykim

Aktgjykim lirues ndaj policëve që akuzohen se e keqtrajtuan të dëmtuarin...

0
Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, i ka shpallur të pafajshëm dy zyrtarët policor, Isak Sopa dhe Arben Kabashi, të cilët akuzohet se në...

Shpallet aktgjykim refuzues ndaj ish-inspektorit të ndërtimit në Prizren, dënohet me...

0
Shpallet aktgjykim refuzues ndaj ish-inspektorit të ndërtimit në Prizren, dënohet me gjobë i akuzuari tjetër Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka shpallur aktgjykim refuzues...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24