Ballina Etiketimet Akte

Etiketim: akte

“Ata përhapin koronën”/ Thyerje xhamash, grushte- Akte të dhunshme ndaj emigrantëve...

0
Fyerje dhe përplasje fizike, kjo vazhdon të jetë situata prej disa orësh në komunën Mondragone, në provincën e Kasertas në Itali. Burimi: top-channel.tv

Përdorimi i gazit lotsjellës në Velipojë/ Basha: Këto akte barbare janë...

0
IKMT-ja ka nisur aksionin për të prishur ndërtimet pa leje në Velipojë dhe pasditen e sotme ka pasur edhe përplasje midis banorëve dhe policisë. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24