Ballina Etiketimet Akte terroriste

Etiketim: Akte terroriste

Arrestohet ekstremisti në Kukës, bënte thirrje për vepra terroriste kundër institucioneve...

0
Një 56-vjeçar nga Kukësi është arrestuar nga Drejtoria e Antiterrorit e Policisë së Shtetit, pasi bënte thirrje publike dhe propagandë për kryerjen e veprave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24