Ballina Etiketimet Aktakuzën

Etiketim: aktakuzën

Numri dy i PS-së komenton aktakuzën ndaj Thaçit: Lufta çlirimtare s’harrohet

0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka shkruar se historia e Kosovës s’mund të ndryshohet, pas aktakuzës nga Prokurori i Specializuar ndaj Presidentit Hashim Thaçi. Velijaj...

Dyshime mbi aktakuzën/ Analistët komentojnë shpalljen pa marrë miratimin e Gjykatës

0
Publikimi i aktakuzës nën dyshimet për krime lufte ndaj Presidentit, Hashim Thaçi dy muaj pas ngritjes nga prokuroria dhe ende pa u aprovuar nga...

Rama paralajmëron fjalim për aktakuzën e Thaçit e Veselit në Kuvendin...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se do të flasë në parlament për njoftimin e Prokurorisë lidhur me aktakuzën për presidentin e vendit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24