Ballina Etiketimet Akt

Etiketim: akt

“Një akt i shëmtuar dhe i turpshëm”, Berisha reagon për akuzat...

0
Kreu i PD Sali Berisha ka reaguar pasi Autoriteti i Dosjeve ka bërë publike një dosje ku thuhet se një politikan i rangut të...

Akt mafioz në Itali/ Kërcënohet presidenti i klubit të Serie A,...

0
Presidenti i Leçes në Serie A, Saverio Sticchi Damiani është kërcënuar mëngjesin e sotëm. Në pallatin ku banon juristi i njohur janë gjetur dy...

PS nuk pranoi propozimin e Simon Mirakës për president, Berisha i...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka reaguar lidhur me deklaratën e sotme të Taulant Ballës i cili pohoi se propozimi i Simon Mirakës për...

Reagon kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj, e quan akt makabër sulmin...

0
Portieri i FC Ballkanit, Stivi Frashëri u sulmua nga tifozët e Gjilanit me ç'rast edhe përfundoi në emergjencë.E në lidhje me këtë situatë ka...

Dorëheqja e Bashës, reagon Salianji: Akt i mirëpritur por i vonuar....

0
Deputeti Ervin Salianji e ka cilësuar "akt të mirëpritur, por të vonuar" vendimin e Lulzim Bashës për të dhënë dorëheqjen nga posti i kreut...

Kastrati: I tronditur për vrasjen në Kamenicë, akt i papranueshëm të...

0
Kryetari i komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka reaguar pas vrasjes që ndodhi sot në fshatin Berivojcë, ku një burrë dyshohet të ketë vrarë...

Meta: Hapja 100% e listave zgjedhore akt historik, Këshilli të punojë...

0
Presidenti Meta e ka cilësuar si akt historik pranimin e liderit të PD-së për hapjen e plotë të listave zgjedhore. Me ane te nje...

Takimi me Ambasadorët, reagon Meta: Çdo prekje e njëanshme e Kushtetutës...

0
Presidenti, Ilir Meta, ka reaguar lidhur me takimin që kishte në Presidencë me Ambasadorët e Delegacionit të BE, të vendeve anëtare dhe të Mbretërisë...

“Akt i rrezikshëm për stabilitetin e vendit”, Opozita e Bashkuar: Rama...

0
Menjëherë pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik ka reaguar edhe opozia e bashkuar. Me një deklaratë të fortë, opozita e bashkuar paralajmëron se...

‘Akt tinzar prej frikacaku’, opozita jashtëparlamentare i përgjigjet Ramës: Po kërkon...

0
Opozita e Bashkuar me anë të një deklarate të përbashkët i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama menjëherë pas përfundimit të Këshillit Politik. Sipas tyre...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24