Ballina Etiketimet Aksionit

Etiketim: aksionit

Avioni Canadair Cl 415 i bashkohet aksionit për fikjen e zjarrit...

0
Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka publikuar sot pamjet e ndërhyrjes nga ajri me avionin Canadair Cl 415, i ardhur Greqia si pjesë e...

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24