Ballina Etiketimet Aksionet

Etiketim: aksionet

Dekonspironte aksionet e policisë/ Gjykata e Lartë refuzon lirimin nga burgu...

0
Gjykata e Lartë ka refuzon lirimin me kush për ish-shefin e policisë në Elbasan Leonard Palushi pasi u arrestua me urdhër të SPAK në...

Bien aksionet e Teslas

0
Aksionet e Tesla kanë rënë pas shqetësimeve të investitorëve se shefit Elon Musk mund t'i duhet të shesë aksione të prodhuesit të veturave elektrike...

VW Group blen aksionet e mbetura të kompanisë Audi për 237...

0
Transferimi zyrtar do të ndodhë në mbledhjen e ardhshme vjetore të përgjithshme të Audi-së. Që nga viti 1964, Volkswagen tashmë ka në pronësi pjesën më...

Vallëzimi i përcjellë të gjitha aksionet në “Bloodlines 2” ku duhet...

0
Gjithçka fillon me vallëzimin në një ambient të frikshëm, krahas trupave të vdekur që ngjajnë me marioneta, për të vazhduar më pas me sfidimin...

Vazhdojne aksionet kunder abuzimeve, bllokohen 298 ton karburant jashte standarteve –...

0
Inspektorati Shtetëror Teknik dhe Industrial, në bashkëpunimin me Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, bllokuan një sasi prej 298 ton karburant, në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24