Ballina Etiketimet Aksione

Etiketim: aksione

Elon Musk po shet aksione në SpaceX për të financuar blerjen...

0
SpaceX e Elon Musk po planifikon t'u shesë aksione punonjësve, raportojnë New York Post dhe Bloomberg.Sipas Business Insider, përcjell abc24.al, burimet thanë për The...

Elon Musk shet 8.5 miliardë dollarë aksione të Tesla-s, pas marrëveshjes...

0
Shefi ekzekutiv i Tesla-s, Elon Musk ka shitur aksione me vlerë rreth 8.5 miliardë dollarë të prodhuesit të makinave elektrike, vetëm disa ditë pasi...

Elon Musk shet 4 miliardë dollarë aksione të Tesla-s pasi bleu...

0
Elon Musk ka shitur 4 miliardë dollarë aksione të Tesla-s pasi bleu Twitter -in, sipas Komisionit të Letrave me Vlerë dhe Shkëmbimeve të SHBA-së.Në...

Kastrati: Që një javë kemi filluar me aksione të pastrimit në...

0
Data 22 prill njihet si dita Ndërkombëtare e Tokës, e për këtë çështje foli drejtori i programit nga Green Art Center, Pajtim Kastrati.Ai tregoi...

Përplasja e “ABI Bank” me fabrikën e tullave mban 60 punonjës...

0
60 punonjës në fabrikën e tullave në Fier kanë mbetur në mëshirë të fatit për shkak të një ngërçi të krijuar nga ABI Bank...

Shteti hungarez bëhet aksioner në kompanitë shqiptare ALBtelecom dhe ONE

0
Shteti hungarez bëhet aksioner në dy kompanitë shqiptare të sektorit të telekomunikacioneve, ALBtelecom dhe ONE, nëpërmjet kompanisë hungareze 4iG. Në një njoftim për shtyp,...

Elon Musk blen 3 miliardë dollarë aksione në Twitter, tashmë zotëron...

0
Elon Musk ka blerë 9.2 për qind të aksioneve në Twitter në vlerë prej 3 miliardë dollarëve.Sipas Komisionit amerikan të Letrave me Vlerë, themeluesi...

Facebook humbet $50 miliardë në aksione pas tërheqjes së reklamave Coca-Cola...

0
Mark Zuckerberg nuk është më njeriu i tretë më i pasur në botë por i katërti, pasi rrjeti i tij Facebook ka humbur rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24