Ballina Etiketimet Aksidentuari

Etiketim: aksidentuari

I aksidentuari në Tiranë kërkoi t’i gjenin varësen dhe celularin, Veliaj...

0
Mbrëmjen e djeshme, gjatë vizitës në Spitalin e Traumës, njëri prej djemve të aksidentuar nga përplasja me autobusin që përfundoi në Lanë, e kishte...

Fouristrada përplas motorin në superstradën Lezhë-Shkodër, i aksidentuari dërgohet të Trauma...

0
Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër ku të përfshira janë një mjet tip ‘fouristradë’, i cili ka përplasur një person...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24