Ballina Etiketimet Aksident ne durres

Etiketim: aksident ne durres

Operacioni në Itali, shqiptari kapet me 12 kg drogë, armë dhe...

0
Një operacion antidrogë i policise në Itali ka cuar ne arrestimin e një shqiptari 43-vjeçar dhe një italiani 57-vjeçar. Nga mediat fqinje mësohet se...

Ndërron jetë 26-vjeçarri tek Infektivi, viktima e dytë më e re...

0
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv. Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë një 26-vjeçar nga Kavaja, i cili vuante...

Tiranë/ Ndërron jetë gjatë shërbimit të detyrës punonjësi i policisë, ja...

0
Një punonjës i policisë së komisariatit nr.1 në kryeqytet ka ndërruar jetë pasditen e sotme teksa ishte ne detyre. Mësohet se polici me...

Shpërthim te Metalurgjiku në Elbasan, plagosen 7 punonjës

0
Tre punonjës të firmës ‘Elba-gaz’ janë plagosur si pasojë e një shpërthimi në repartin e oksigjenit te ish-Metalurgjiku në Elbasan. Mësohet se tre...

Mbledhja e Këshillit për listat/ Ambasadorja e SHBA i shkon Ramës...

0
TIRANE-Ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim prej orës 11:00 po zhvillon një takim me kreun e qeverisë Edi Rama në Kryeministri. Tema e...

Tritol banesës në Tiranë, policia fillon hetimet

0
Nje sasi tritoli ka shperthyer ne nje banese ne Laprake nderkohe qe policia ka nisur hetimet per ngjarjen. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 21.07.2020, rreth...

Kamioni përplaset me një makinë në Kurbin, një i plagosur në...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Skuraj të Kurbinit. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur një kamion me targa të Kosovës dhe...

Demaskohet Ogerta Manastirliu/ Fakte jo reale në video

0
Ditën e sotme Ogerta Manastirliu publikoi një video ku bëhej thirrje të vendosej maska dhe të mos rrèzikohej jeta jonë apo e të dashurve...

Ishte me COVID dhe po transportohej drejt Infektivit, e moshuara nga...

0
TIRANE-Një 88-vjeçare nga Pogradeci e infektuar me COVID ka ndërruar jetë në Elbasan, teksa po transportohej me ambulancë drejt spitalit Infektiv. E moshuara ishte...

Shpejtësi 170 km/h, policia pezullon gjatë natës 15 patenta

0
Policia Rrugore ka ushtruar kontrolle në autostradën Tiranë-Durrës, respektivisht në të dyja anët e saj. Sipas Policisë nga vëzhgimet me radar në rrugë janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24