Ballina Etiketimet Aksi

Etiketim: Aksi

Protesta kundër rritjes së çmimeve, bllokohet aksi nacional Bulqizë-Peshkopi dhe Bulqizë-Tiranë

0
Shqipëria është përfshirë në protesta për ngritjen e çmimeve.Dhjetëra qytetarë të Bulqizës kanë dalë në protestë këtë të diel pasdite.Ata kundërshtuan rritjen e çmimit...

Bora në Dibër/ Bllokohet aksi i rrugës së Arbrit, bypass-Qafë Murrizë

0
Për shkak të reshjeve të dëborës, aksi i rrugës së Arbrit, bypass-Qafë Murrizë është bërë i pakalueshëm për mjetet.Policia rrugore u ka bërë thirrje...

Aksi Milot-Fier, Teliti: Fituesi është paracaktuar, pas kompansë greke janë shqiptarët...

0
Ditën e sotme (1 korrik) u prezantua projekti i ndërtimit të rrugës Milot-Fier me vlerë 1.2 miliardë euro dhe u shpall gara ndërkombëtare për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24