Ballina Etiketimet Akset

Etiketim: akset

Bllokimi i akseve nga reshjet intesive të shiut, Ministria e Mbrojtjes:...

0
Reshjet intesive të shiut gjatë paraditës së djeshme, shkaktuan përmbytje dhe bllokim të akseve në gjithë vendin. Ministria e Mbrojtjes ka bërë me dije se situata...

Kriza energjetike në Shqipëri, do të ndërpriten dritat në akset automobilistike

0
Ministrja e Energjisë në Shqipëri, Belinda Balluku, njoftoi në Facebook planin e masave për menaxhimin e krizës energjetike."Do të ketë ndërprerje të ndriçimit në...

Lajm i mirë nga ARRSH: Të gjitha akset nacionale janë të...

0
Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se qarkullimi në të gjitha akset nacionale është i lirë pasi është punuar me pastrimin dhe shpërndarjen e kripës...

Reshje të dendura bore në zonat malore të vendit, akset ku...

0
Reshjet e borës kanë vazhduar gjatë gjithë natës dhe këtë të martë në mëngjes në zonat malore të vendit.Parku Kombëtar i Llogorasë ofron pamjet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24