Ballina Etiketimet Aksesor

Etiketim: aksesor

Grimes nxjerr në ankand aksesorët e saj të “Met Gala” për të ndihmuar Ukrainën

Grimes nxjerr në ankand aksesorët e saj të “Met Gala” për...

0
Grimes po nxjerr në ankand dy nga aksesorët e saj ikonë nga "Met Gala 2021" për të përfituar familjet BIPOC (me ngjyrë dhe indigjenë)...
Meghan Markle ‘pikon’ në diamante – Dukesha e Sussexit shfaqet me aksesorë në vlerë mijëra euro g…

Meghan Markle ‘pikon’ në diamante – Dukesha e Sussexit shfaqet me...

0
Meghan Markle dukej mishërimi i elegancës të shtunën teksa mori pjesë në ceremoninë e hapjes së Lojërave Invictus në Hagë.Dukesha e Sussex-it, 40 vjeçe,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24