Ballina Etiketimet Akse

Etiketim: akse

Reshjet e dëborës në disa zona të vendit; ARRSH tregon akset...

0
Reshjet e dëborës kanë përfshirë disa zona në vendin tonë përgjatë orëve të natës. Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se qarkullimi aktualisht po...

Trafik i rënduar në autostradën Durrës-Tiranë/ Policia apel shoferëve: Ndiqni këto...

0
Për shkak të trafikut të rënduar në autostradën Durrës- Tiranë, Policia Rrugore iu bën apel shofërëve të zgjedhin rrugë alternative për të hyrë në...

Sot dita pa makina, bllokohen disa akse në Tiranë

0
Bashkia e Tiranës ka vendosur që ditën e sotme të rikthejë nismën "Dita pa Makina", kësaj here edhe për të kursyer karburantin dhe jo...

Dita e tretë e protestës në kryeqytet, u bllokuan disa akse,...

0
Protestat e nisura për rritjen e çmimit të naftës vijuan edhe të premten përpara kryeministrisë. Për të tretën ditë me radhë edhe pse me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24