Ballina Etiketimet AKR

Etiketim: AKR

​LDK lidh koalicion me AKR dhe PD në Mitrovicë

0
Lidhja Demokratike e Kosovës, Dega në Mitrovicë, ka nënshkruar sot marrëveshjen e koalicionit me Aleancën Kosova e Re dhe Partinë e Drejtësisë, për paraqitje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24