Ballina Etiketimet AKP

Etiketim: AKP

​Bordi i Drejtorëve të AKP-së aprovoi shpërndarjen për kreditorët e 7...

0
Bordi i Drejtorëve të Agjencisë Kosovare të Privatizimit sot ka aprovuar shpërndarjet për kreditorët e shtatë ndërmarrjeve shoqërore dhe mori vendim të heqë dorë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24