Ballina Etiketimet Akneve

Etiketim: akneve

Harta e akneve në fytyrë, çfarë tregojnë për shëndetin

0
Aknet janë një problemet që shpesh hasin njerëzit pavarësisht kujdesit për lëkurën. Por, studimet kanë treguar se ata janë tregues të shumë...

Pasojat e akneve për të cilat s’flet askush

0
Sipas një studimi të publikuar nga Akademia Amerikane e Dermatologjisë, rezulton që shfaqja e akneve të reja mund t'i çojë njerëzit deri në përjetimin e simptomave...

Ja çfarë duhet të bëni kundër akneve në fytyrë

0
Gjithkush dëshiron lëkurë të bukur dhe të pastër. Mirëpo jo të gjithë janë të gatshëm për t’u përpjekur. Në fund të fundit, lëkura jonë...

A funksionon vërtet pasta e dhëmbëve për heqjen e akneve?

0
Nëse ndonjëherë keni pasur akne, sigurisht se keni provuar t’i hiqni ato me ndihmën e pastës së dhëmbëve Faktikisht ky është truk i vjetër, i...

Nga dhimbjet e kyçeve deri te kurimi i kollës dhe i...

0
Limoni dhe kanella kanë secili një sërë përfitimesh shëndetësore Limoni njihet për cilësitë që ka në forcimin e sistemit imunitar, për të detoksikuar trupin, për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24