Ballina Etiketimet Akne

Etiketim: akne

Akne vetëm në këtë zonë të fytyrës: Çfarë po përpiqen t’ju...

0
E dini se zona ku keni zakonisht shpërthim të akneve tregon shumë më tepër për stilin tuaj të jetës nga ç’mendoni? Aknet dalin në disa...

Rritja e ‘maskne’ (akne fytyre nga bartja e maskës për fytyrën)...

0
Nëse nuk e keni bërë tashmë, do të bëheni e afërt me një aksesor të ri dhe thelbësor: maskën tuaj të fytyrës. Tani që qeveria...

Nuk janë akne, pse shkaktohen puçrrat e bardha në lëkurë? Zbulojeni...

0
Ju janë shfaqur disa njolla të bardha ose si të verdha poshtë syve, në hundë ose faqe. Këto njolla, si puçrra, quhen milia –...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24