Ballina Etiketimet Akdienti

Etiketim: akdienti

Megatek dhe 2 të plagosurit/ Spitali dhe policia marrin në ‘mbrojtje’...

0
Gjendja e të miturve që u plagosën rëndë në ambientet e ‘Megatek’ vazhdon të jetë e rënduar, Emanuel Alla dergjet në shtratin e spitalit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24