Ballina Etiketimet Akciza

Etiketim: Akciza

“Akciza”/ Kontrabandë me mallra, sekuestrohen sasi e konsiderueshme produktesh, arrestohen dy...

0
Kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës dy persona dhe një tjetër është shpallur në kërkim ku dyshohet të kenë futur në pikat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24