Ballina Etiketimet Akciz

Etiketim: akciz

Protesta e fermerëve në Lushnjë për “naftë pa akcizë dhe subvencione”

0
Fermerët e Lushnjës nuk kanë qëndruar pushim as këtë të diel pasdite. Ata kanë dalë në protestë me tre kërkesa kryesore.Kërkesa që fermerët i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24