Ballina Etiketimet Akademikëve

Etiketim: akademikëve

Korniza e dialogut me Serbinë/ Hoti e prezanton para akademikëve: Tri...

0
Qeveria e Kosovës ka prezantuar para akademikëve, kornizën që do ta ndjek për rifillim të dialogut dhe arritjen e marrëveshjes finale me Serbinë që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24