Ballina Etiketimet Akademi

Etiketim: Akademi

Akademi nderimi dhe mirënjohje për veprimtarin Mehmet Hajrizi

0
Akademi nderimi dhe mirënjohje për veprimtarin Mehmet Hajrizi.Sot do të mbahet akademi nderimi dhe mirënjohje kushtuar veprimtarit të shquar dhe udhëheqësit të Lëvizjes Kombëtare...

U mbajt Akademi përkujtimore për dëshmorin Nijazi Azemi-Komandant Mjekrra

0
Akademia përkujtimore për dëshmorin Njazi Azemi, ka nisur me homazhe tek varri në varrezat e dëshmorëve në Viti. Për të vazhduar me tubimin në...

Komuna e Deçanit mban Akademi përkujtimore në 1-vjetorin e vdekjes së...

0
Komuna e Deçanit ka mbajtur akademi përkujtimore në nderim të jetës dhe veprës së Ismet Osdautaj.Në një vjetorin e ndarjes nga jeta të Osdautajt,...

Me “Akademi Mirënjohjeje” përkujtohen dëshmorët Gafurr e Driton Loku

0
Përfaqësues të Komunës së Hanit të Elezit, Institucioneve Publike, Familje të dëshmorëve, Anëtarë nga familja e dëshmorëve Gafurr e Driton Loku, Veteranë dhe invalid...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24