Ballina Etiketimet Ajror

Etiketim: ajror

Kush e bllokoi softuerin…Ndërpritet pjesërisht trafiku ajror në Gjermani

0
Kontrolli gjerman i trafikut ajror raportoi probleme teknike të mërkurën. Trafiku ajror mbi Gjermani është kryesisht i kufizuar.  Arsyeja me sa duket janë problemet...

Rama: Shqipëria në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror

0
Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria renditet në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror.Duke ju referuar një videoje të...

Albcontrol dhe ASHNA nënshkruajnë marrëveshjen për hapjen e korridorit ajror Shqipëri-Kosovë

0
Në një kohë kur Aviacioni Civil në të gjithë botën, po kalon një periudhë shumë të vështirë për shkak të masave parandaluese kundër COVID-19,...

Për herë të parë që nga “lufta Covid-19” hapet korridori ajror...

0
Për herë të parë që nga pas lufta është hapur korridori ajror ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, falë një marrëveshje që është arrit sot ndërmjet...

Bora në Çikago çon në telashe të udhëtimit ajror

0
Reshjet e dëborës në Midwest janë duke marrë numrin e saj për udhëtimet ajrore në Chicikago, ndërsa një aeroplan duke provuar të zbarkojë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24