Ballina Etiketimet Ajolës

Etiketim: Ajolës

Ndjekësi e fyen Erionin, ky është reagimi i Ajolës

0
Ajola Xoxa u detyrua të reagojë pas komenit të ndjekësit mbi fotografinë e saj me Erion Veliajn. Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë aktiv në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24