Ballina Etiketimet Ajola

Etiketim: Ajola

Ajola dhe Erioni nuk e fshehin fytyren e Kajan

0
Disa ditë më parë Kajan, djali i Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxës festoi ditëlindjen e tij të parë. Me xhaketë lëkure,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24