Ballina Etiketimet Ajo e kafshon

Etiketim: ajo e kafshon

Kristi i kërkon Kejvinës ta puthë, ajo e ‘kafshon’

0
Kejvina dhe Kristi janë një nga dyshet më të përfolura brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Kyi fundit e ka nisur ditën duke provokuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24