Ballina Etiketimet Ajnshtajn

Etiketim: ajnshtajn

Kush ishte më i zgjuar se Albert Ajshtani? Zbuloni njeriun që...

0
William Sidis zotëronte aftësi të jashtëzakonshme matematikore dhe gjuhësore. Thuhet se ai fliste 25 gjuhë dhe dialekte, por as sot nuk flitet për Sidis sepse...

Fakte Interesante te Pabesueshme Per Albert Ajnshtajn (SHQIPtube)

0
Fakte Interesante te Pabesueshme Per Albert Ajnshtajn (SHQIPtube)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24