Ballina Etiketimet Ajka

Etiketim: Ajka

Ajka feston dy vjetorin, urimet e ëmbla të Xhensilës dhe Besit

0
Kjo e dielë ka qenë tepër e veçantë për çiftin e famshëm të showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, pasi e vogla e...

‘Më doli në ëndërr’, Xhensila Myrtezaj rrëfen pse vendosën ta quajnë...

0
E ftuar për herë të dytë në “Në kurthin e Piter Pan”, Xhensila Myrtezaj kishte shumë për të thënë. Ashtu si herën e parë,...

Xhensila Myrtezaj do që Ajka t’i ngjajë vjehrrës, këngëtarja rrëfen si...

0
Xhensila Myrtezaj nuk shpëtoi as nga pyetjet për vjehrrën këtë të hënë në Piter Pan. Mes shumë pyetjeve thumbuese nga gazetarët e vegjël, Xhensila...

Në premierën e “Falco” e ftuara më speciale ishte Ajka!

0
Në premierën e filmit “Falco” mbajtur të mërkurën pasdite në kinema “Cineplexx” në mesin e të ftuarve VIP ishte edhe e ftuara më speciale. Ajka...

Ajka i bën dhuratën më të bukur Besit për ditëlindje dhe...

0
Besi ka zgjedhur që në ditëlindjen e tij të 34-të të shfaqë në kinematë shqiptare filmin “Falco”. Sot, pra filmi që i ka marrë 2 vite...

Ajka qenka një kopje e Besit

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër në korrik të vitit të kaluar. Edhe pse vogëlushja Ajka i ka mbushur 1 vjeç prej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24