Ballina Etiketimet Ajeti

Etiketim: Ajeti

​Bulliqi përkujton heroin Ali Ajeti

0
Kryetari i Podujevës Shpejtim Bulliqi ka përkujtuar sot heroin Ali Ajeti në 33-vjetorin rënies gjatë demonstratës kundër regjimit serb në Podujevë."Lufta, sakrifica dhe vetëmohimi...

Ramadani, Ajeti e Hetemi me Vejlen barazojnë në derbi

0
Reprezentuesi i Shqipërisë, Ylber Ramadani, me ekipin e Vejles, në konak të vetin nuk arritën më shumë se një barazim (1:1) me Viborgun, në...

Çmenduria e Antonios në Premier League, Ajeti në bankë 

0
Futbollist Michail Antonio është shënues i katërfishtë në javën e 35-të në Premier League, duke thyer rekord.  Ai shënon katër gola për fitoren e West...

Ajeti, shqiptarja e re që po shquhet me zhvillimin e lojërave...

0
Albiona Ajeti 20-vjeçare ka zhvilluar dhe lansuar lojëra për celularë për Apple për më pak se një muaj, ndërsa po gëzon sukses në këtë...

Astrit Ajeti: Urime përvjetorin e gazetës ‘Bota sot’ 

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Astrit Ajeti, vlerëson lart kontributin e gazetës kombëtare ‘Bota sot’.   Ajeti uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot” dhe i...

Një foto e rrallë, kur Bardhyl Ajeti ishte sportist në vitin...

0
Një foto e rrallë, kur Bardhyl Ajeti ishte sportist në vitin 1999, që u vra nga dora kriminale në vitin 2005! Në shtator të vitit...

Ajeti: Ja je burrë, ja nuk je burrë!

0
Ish futbollisti Astrit Ajeti ka disa fjalë për ata që nuk  mendojnë me kokë pozitive për futbollin e Kosovës.  Ajeti shprehet se vazhdimi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24