Ballina Etiketimet Ajdinoviqi

Etiketim: Ajdinoviqi

Ergin Ajdinoviqi: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

0
Ish futbollisti i mirënjohur Ergin Ajdinoviq, uron gazetën kombëtare “Bota sot”.  Ish futbollisti boshnjak sot jeton e vepron në Suedi dhe punon si trajner.  “Urime 25...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24