Ballina Etiketimet Ajas

Etiketim: Ajas

Aksidentoi çiftin Konomi dhe foshnjën 3-muajshe te rruga e ‘Kavajës’, lirohet...

0
Gjykata e Tiranës ka vendosur “arrest shtëpie” për Ajas Sulejmani, pasi përplasi me makinë çiftin Konomi dhe foshnjën e tyre 3 mujshe tek rruga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24