Ballina Etiketimet Aires

Etiketim: Aires

Argjentina forcon karantinën në Buenos Aires

0
Argjentina do të zgjasë dhe forcojë karantinën në zonën metropolitane të Buenos Aires nga 1 korriku deri më 17 korrik pasi infeksionet me koronavirus...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24