Ballina Etiketimet Aida

Etiketim: Aida

2 mijë euro kremra për fytyrën! Gazetarja:“Çfarë pune bëni për të...

0
Moderatorja Erjola Doçi e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ka bërë një deklaratë e cila bëri bujë, ku ajo thotë se shpenzon deri në...

PD: Kandidatja për kreun e BKH-së Aida Hajna, nën hetim penal...

0
PD ka hedhur akuza të forta kundrejt qeverisë në lidhje me zgjedhjen e kreut të BKH-së. Me anë të një dalje nga selia e PD-së,...

‘Paligjshmëri dhe kontroll politik me kreun e BKH’, Paloka:  Kandidatja e...

0
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka hedhur akuza ndaj garës për kreun e Byros Kombëtare të Hetimit duke thënë se po bëhet paligjshmëri dhe...

Aida Shtino për herë të parë flet për mbylljen e emisionit...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte e ftuar gazetarja Aida Shtino. Aida vite më parë ka drejtuar emisionin “Njerëz të humbur”, e cila në...

Aida Shtino shpjegon për herë të parë pse ja mbyllen programin

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte e ftuar gazetarja Aida Shtino. Aida vite më parë ka drejtuar emisionin “Njerëz të humbur”, e cila...

“Ty Kosovë”, projekti i ri nga Aida Doçi

0
Aida nuk i harron fansat gjatë pandemisë. Aida Doçi ka publikuar projektin e ri me titull “Ty Kosovë”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin. “Ty Kosovë”,...

Kolonat ngarkojnë rrugët e kryeqytetit, Aida Doçi thotë se e ka...

0
Sot është futur në zbatim vendimi i lehtësimit të masave. Sot ka filluar faza e parë e lehtësimit të masave të vëna nga Ministria e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24