Ballina Etiketimet Ahmetit

Etiketim: Ahmetit

“Sofija” për përshëndetjen e Kurtit dhe Ahmetit: Edhe 2 prova edhe...

0
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dje ka vizituar Komunën e Prishtinës, ku është pritur nga kryetari Shpend Ahmeti. Dyshja u përshëndeten më bërryla, e kjo...

Një muaj betejë me jetën, ja cila është gjendja më e...

0
Prej një muaji, pas lajmit që u bë publik në media dhe qarkulloi me shpejtësi për këngëtarin e njohur të muzikës tallava në Shqipëri,...

Pësoi sulm në zemër, mësohet gjendja e Muharrem Ahmetit

0
Rreth një muaj më parë në media qarkulloi një lajm i trishtë ku thuhej se këngëtari, Muharrem Ahmeti pësoi atak kardiak. Në një foto që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24