Ballina Etiketimet Ahmetin

Etiketim: Ahmetin

Plas sherri, Noizy godet me grusht Kleviol Ahmetin i njohur si “Cllevio”

Plas sherri, Noizy godet me grusht Kleviol Ahmetin i njohur si...

0
Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shikohet reperi Rigels Rajku i njohur si Noizy, duke e goditur fenomenin e rrjeteve sociale në...

Cakaj takon Ali Ahmetin: Faktori shqiptar ka rëndësi të patjetërsueshme. Shqipëria...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, në kuadër të vizitës së tij zyrtare në Shkup, zhvilloi një takim me Kryetarin e...

Basha takon Ahmetin: Mbështetje e pakushtëzuar për institucionet e Kosovës

0
Kryedemokrati Lulzim Basha në ditën e dytë të takimeve në vizitën dy ditore në Kosovë është takuar me kryetarin e Komunës së Prishtinës Shpend...

Ramiz Lladrovci takohet me Shpend Ahmetin, befason me fjalët: Më vonë...

0
Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është takuar me të parin e Prishtinës, Shpend Ahmeti. Përmes një postimi në facebook, Lladrovci shkruan se takimi...

FC Prishtina: Kënaqësi ta kesh Azem Ahmetin në mesin e trajnerëve

0
Kënaqësi ta kesh Azem Ahmetin në mesin e trajnerëve. Futbollisti me më së shumti paraqitje me Prishtinën pas luftës (254 ndeshje), golashënuesi i dytë i...

​Rama takohet me Shpend Ahmetin

0
Radhës për t’u takuar me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama i erdhi edhe kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti. Burimi: top-channel.tv

Dua Lipa interviston Shpend Ahmetin

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa do të realizojë një intervistë me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin. Intervista do të bëhet nesër, nga shtëpia...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24